Live life. Scrap it!
wtorek, 26 lutego 2013

Jako, że ostatnio zachodzi sporo zmian w moim życiu: własne mieszkanie, nowy tryb życia, nowe priorytety, dlatego też postanowiłam kilka zmian wprowadzić i na blogu. 

 

Najważniejszą z nich będzie całkowite przeniesienie bloga. Na bloxie zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem, powstawało i umierało tu wiele moich blogów. Poznałam dzięki niemu wiele ciekawych ludzi i rozwinęłam swoje pasje, ale najwyższy czas się z nim pożegnać i przejść na odrobinę bardziej profesjonalnego bloggera. Aktualnie możecie mnie znaleźć tu.

 

Zmieni się także nieco profil bloga, przestanie być czysto scrapbookingowy, a stanie się... cóż mam nadzieję bardziej osobisty, kreatywny, różnorodny. Dużo postów, nowych projectów,scrapów, craftów, fotek, plus nieco lifestylu. Zatem zapraszam :)))

 

18:09, loralyne1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 września 2012

Oooo rany ale mnie tu dłuuugo nie było, nawet nie wiedziałam, że aż tak długo (ostatni wpis jest z... lipca :/) Ostatnio dużo się dzieje... mnóstwo pracy, remont i plany przeprowadzki. No właśnie: PRZEPROWADZAMY się :))) do naszego własnego, małego, ślicznego mieszkanka. Póki co remont jeszcze trwa i jeszcze dużo rzeczy zostało do zrobienia, ale już jest pięknie i już kocham to miejsce :) Niestety wszystko to kosztem scrapowania i blogowania, bo cały mój czas pochłania, nie dość że praca, to oczywiście jeżdżenie za materiałami, tapetami, farbami, panelami... jest tego tyle że można sie pogubić ;)

Ale obiecuję wrócić jak tylko się przeprowadzimy i nadrobić zaległości w postach i scrapach. Mam mnóstwo zaległych prac do pokazania: albumów, layoutów, kartek oraz dużo nowych pomysłów i projektów w głowie, które powoli kiełkują i dojrzewają do realizacji. 

Zatem do usłyszenia i zobaczenia. Już nie mogę się doczekać :)

09:45, loralyne1
Link Komentarze (1) »
piątek, 20 lipca 2012

Kolejny tydzień projektu. Nadrabiam maj :)

Tagi: just life
08:27, loralyne1 , Just LIFE
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 01 lipca 2012

Dzisiaj lift przecudnej pracy Brises z IV edycji Liftonoszek. Zdjęcie z majowej imprezy urodzinowej koleżanki. Nie do końca wyszło tak jak chciałam, bo za późno się zorientowałam, że miałam nachlapać tło :/ No cóż trochę minimalizmu nie zaszkodzi ;)

Tagi: lift LO
08:56, loralyne1 , lifty
Link Komentarze (1) »

18 tydzień projektu a ja nadal go kocham! 

Tagi: just life
08:48, loralyne1 , Just LIFE
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15

Visit Scrapujące Polki
bloglovin